O firmie

O firmie

Przedstawiamy Państwu nową stronę marki Terrazzo. Jesteśmy rodzinną firmą, która od 1989 roku tworzy dla swoich klientów kostkę brukową najwyższej jakości. Jako polskie przedsiębiorstwo dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była bogata i różnorodna, a produkty trwałe i atrakcyjne wizualnie.

Produkowane wyroby zostały wyróżnione licznymi nagrodami i certyfikatami jakości. Posiadamy nowoczesne laboratorium, w którym stale monitorujemy i sprawdzamy najwyższą jakość dostarczanych Państwu produktów oraz skuteczność naszych rozwiązań technicznych. W celu osiągnięcia najlepszych wyników jakościowych badamy parametry kostek oraz ich zachowanie w czasie eksploatacji.

Dzięki pasji i zaangażowaniu jesteśmy dzisiaj jedną z najnowocześniejszych firm produkujących nawierzchnie w Europie. Powszechne uznanie na polskim rynku zdobyliśmy dzięki zorientowaniu na zaspokojenie Państwa potrzeb i oczekiwań. Od niespełna 30 lat pomagamy naszych klientom w aranżacji ogrodów, terenu wokół domu, tarasów i ścieżek oraz przestrzeni publicznych.

Wierzymy, że aktualna oferta produktów Terrazzo okaże się pomocna w realizacji wszystkich, również tych najbardziej śmiałych, planów aranżacji przestrzeni wokół nas oraz zainspiruje Państwa do poszukiwania nowych rozwiązań