O produkcie

O produkcie

Kostki brukowe Terrazzo dedykowane są klientom, dla których w równym stopniu liczy się estetyczny walor, jak i wysoka jakość produktów. Zachwycające jako element nawierzchni na terenach prywatnych posesji, niezawodne i estetyczne jako element wykończenia przestrzeni miejskich. Dostępne w bogatej kolorystycznej gamie i szerokim wyborze form, odegrają jedną z głównych ról w dowolnej przestrzeni: zielonych ogrodach, krętych alejach, czy malowniczych placach i skwerach. Kostka brukowa Terrazzo z powodzeniem stosowana jest także przy budowie dróg, chodników, ścieżek rowerowych, stacji benzynowych, placów miejskich i parkingów,

Nasi klienci mają możliwość wyboru kostek spośród trzech kolekcji: Moderno, Classico oraz Eko, na którą składają się proste i ekologiczne produkty. Dysponujemy także bogatym wyborem architektury ogrodowej w kolekcji Gardino oraz elementów uzupełniających.

Wysokiej jakości surowce naturalne, kruszywa, cementy i pigmenty wykorzystane w procesie produkcji, gwarantują wytrzymałość naszej kostki oraz jej odporność na zmienne i niekorzystne warunki klimatyczne. Dbamy o jakość naszych wyrobów, dlatego na każdym etapie są one poddawane kontroli w laboratorium technologicznym naszego przedsiębiorstwa.

Stosowane w procesie produkcji systemy Hydro Stop, Vapor i Vernice stanowią o bezkonkurencyjności kostki Terrazzo w porównaniu do tradycyjnych nawierzchni.