Firma

Kostka brukowa od 1989 roku

Jesteśmy rodzinną firmą, która od 1989 roku tworzy dla swoich klientów kostkę brukową najwyższej jakości. Jako polskie przedsiębiorstwo dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była bogata i różnorodna, a produkty trwałe i atrakcyjne wizualnie. 

Własne laboratorium

Posiadamy nowoczesne laboratorium, w którym stale monitorujemy i sprawdzamy najwyższą jakość dostarczanych Państwu produktów oraz skuteczność naszych rozwiązań technicznych. W celu osiągnięcia najlepszych wyników jakościowych badamy parametry kostek oraz ich zachowanie w czasie eksploatacji.

Pasja i zaangażowanie

Dzięki pasji i zaangażowaniu jesteśmy dzisiaj jedną z najnowocześniejszych firm produkujących nawierzchnie w Europie. Powszechne uznanie na polskim rynku zdobyliśmy dzięki zorientowaniu na zaspokojenie Państwa potrzeb i oczekiwań.

Liczne wyróżnienia

Produkowane wyroby zostały wyróżnione licznymi nagrodami i certyfikatami jakości.

Wyjątkowe projekty

Od niespełna 30 lat pomagamy naszym klientom w aranżacji ogrodów, terenu wokół domu, tarasów i ścieżek oraz przestrzeni publicznych.

Bogata oferta

Wierzymy, że aktualna oferta produktów Terrazzo okaże się pomocna w realizacji wszystkich, również tych najbardziej śmiałych, planów aranżacji przestrzeni wokół nas oraz zainspiruje Państwa do poszukiwania nowych rozwiązań